Sefer GÜNEŞ (Milli Takım Antrenörü)


Milli Takımlar Antrenörü Sefer GÜNEŞ, 

Sefer Güneş 1978 yılında Dünya’ya gözlerini açmıştır. Ülkemiz illerinden Tokat’ta başlayan bu yolculuk beraberinde Sporculuk, Sağlık Memurluğu ve Üniversite Mezuniyeti gibi nice başarılara sahip olmuştur.

Sefer Güneş eğitimleri dahilinde farklı üniversitelerde bulunmakta olan Ziraat Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Teknik Bilimler Fakültesi gibi alanlarında ciddi anlamda etkili başarılar ile mezun olmuştur.

Bu alanlar üzerine ilgisi çocukluğundan itibaren başlayan Milli Takımlar Antrenörü Sefer Güneş’in en büyük hobileri, kitap okumak, yeni ve birbirinden farklı onlarca bilgi edinmek... Bu hobileri ona özellikle iş Dünyasında ve yaşama dair farklı birçok alanda son derece etkili fırsatlar sunmuş ve günümüzde alınması ciddi anlamda zor olan; ıngilizce, Bilgisayar, Fizik Terapisti, Sporcu Psikoloji ve Anatomisi gibi sertifikaları almıştır.

Bu ve benzeri alanlarda daima gelişimini sürdürmekte olan hocamız, hali hazırda sağlık memurluğu yapmakta ve Milli Takımlar Antrenörlüğünü de başarılı bir şekilde üstlenmektedir.

Bursa Boks salonunda son derece etkili bir şekilde çalışmalarına devam etmekte olan Milli Takımlar Antrenörü Sefer Güneş, çalışmalarını, bilgilerini her daim artırarak ve kendisini daimi olarak güncelleyerek öğrencilerini eğitmektedir.

Bulunduğu spor salon ve takımlarında 20.000’i aşkın sporcu, 184 Antrenör ve 314 boks/ kickbox hakemi yetiştirmiştir.

Bu başarıları ile özellikle Bursa şehrinde ve ülkemiz genelinde farklı birçok bölgede ciddi düzeyde üne sahip olan Sefer Güneş hayatı boyunca gelişimden ve kendisini geliştirmeden yana bir antrenör olarak karşımıza çıkmakta...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizi bugün 51 kişi, Toplamda 503.318 kişi ziyaret etti.